Tel: 02177417959

Tel : 0912 6493 552

خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی خرید kaspersky فروشگاه کسپرسکی خرید کسپرسکی اندروید

نکته هایی که قبل از نصب باید بدانید

 

برخی از مشترکین به مشکلات و هنگ کردن دیوایس خود پس از نصب انتی ویروس اشاره میکنند که در اکثر موارد مشکل  از نحوه نصب و رعایت نکردن اصول اولیه بوده و به ندرت مشکل باگ و سیستمی از سمت نرم افزار می باشد. قبل از نصب هر انتی ویروسی بهتر است چند نکته پایین را به دقت مطالعه و انجام دهید تا نرم افزار انتی ویروس کسپرسکی یا دیگر نرم افزارهای امنیتی مورد استفاده شما کارایی لازم را داشته باشند.

 

 

نکات مهم:
۱- از سلامت و رفرش بودن ویندوز خود مطمئن شوید، زیرا در صورت معیوب بودن و مشکل داشتن سیستم عامل ، ممکن است کارایی و بهره وری انتی ویروس را به شکل محسوسی کاهش دهد. به طور مثال اگر سیستم عامل دیوایس شما دچار ویروس شده باشد و سپس انتی ویروس خود را دانلود و نصب نمایید، ممکن است بتواند ویروس را شناسایی و حذف کند ولی قطعا نمیتواند فایل هایی که از قبل ویروس الوده کرده و احیانا تخریب کرده را مجددا سالم نماید. (پیشگیری بهتر ازر درمان است!)
۲- از نصب و پاک کردن مداوم انتی ویروس های مختلف جدا اجتناب نمایید. زیرا هم قسمت رجستر ویندوز شما را دچار مشکل میکند و هم با هر بار پاک و نصب کردن مجدد انتی ویروس های مختلف، قسمتی از فایل ها و تنظیمات در ویندوز و سیستم عامل شما باقی مانده و همین در اینده موجب بروز مشکل خواهد شد.

۳- در هنگام نصب انتی ویروس حتما به اینترنت متصل باشید تا در صورت نیاز در هنگام اینستال، فایل جدیدتر و ورژن بالاتر نرم افزار به طور اتومات از روی سرور انتی ویروس کسپرسکی دانلود و نصب گردد. به طور معمولا اپدیت ها و ورژن های جدیدتر نرم افزار سرعت بالاتر و دقت بیشتری در اسکن سیستم عامل خواهند داشت.

۴- قبل از نصب انتی ویروس حتما تاریخ سیستم عامل خود را چک کنید که صحیح باشد، چون پس از نصب ابتدا انتی ویروس تاریخ سیستم عامل شما را چک میکند و نسبت به آن اقدام به اپدیت و به روزرسانی بانک اطلاعاتی خود خواهد کرد. پس اگر تاریخ سیستم عامل اشتباه باشد، احتمال اینکه نرم افزار دچار خطا شود زیاد میشود.

۵- نسخه ۲۰۱۸ انتی ویروس کسپرسکی فقط بر روی ویندوز ۷ و بالاتر نصب میشود و نسخه های پایین تر از آن ساپورت نمی شود. پس از قبل از دانلود نرم افزار به نوع ویندوز خود توجه فرمایید. همچنین نسخه های جدید انتی ویروس ها برا کارکرد بهتر همگی نیاز به Microsoft .Net Framework 4.5 و بالاتر دارند . در صورت لزوم میتواند فرمورک مورد نیاز خود را از روی سایت ماکروسافت دانلود نمایید و یا در صورت تمایل با پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید تا لینک دانلود اخرین ورژن فرمورک برای شما به صورت رایگان ارسال شود.

 

 

خرید کسپرسکی
خرید لایسنس کسپرسکی
خرید کسپرسکی اندروید
پر فروش ترین محصولات

 

کسپرسکی.اینترنت.سکیوریتی.۲۰۱۸
کسپرسکی توتال سکیوریتی ۲۰۱۸
کسپرسکی موبایل سکیوریتی
نمایندگی کسپرسکی

 

__________________________

تماس با ما

 

تلفــن: ۰۲۱۷۷۴۱۷۹۵۹..
تلفن۲: ۰۹۱۹.۱۲۴.۳۸۳۱
فــــروش:::sal@kasper4u.com
پشتیبانی::sup@kasper4u.com

 

__________________________


تلگرام خرید کسپرسکی