Tel: 02177417959

Tel : 0912 6493 552

خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی خرید kaspersky فروشگاه کسپرسکی خرید کسپرسکی اندروید

نمایندگی کسپرسکی

نمایندگی کسپرسکی

نمایندگی کسپرسکی

 

برای خرید مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی کسپرسکی میتوانید به این قسمت مراجعه فرمایید. همچنین با عضو شدن در سامانه پیامکی سایت، همواره از تخفیفات ویژه به مناسب های مختلف آگاه شده و در صورت نیاز انتی ویروس کسپرسکی خود را خریداری یا تمدید نموده. برای مشاهده لیست نمایندگی های کسپرسکی میتوانید به سایت اصلی kaspersky مراجعه فرمایید و در قسمت ریسلر، نام نمایندگی های واقعی و اصلی این شرکت روسی را مشاهده نمایید.

شرکت کسپرسکی با ایجاد یک شبکه گسترده از نمایندگیهای رسمی خود در سراسر جهان این قابلیت را برای کاربران خود فراهم نموده تا با توجه به موقعیت جغرافیایی محل زندگی خود بتوانند جهت کسب مشاوره های رایگان امنیتی و خرید نرم افزار ضد ویروس موردنیاز، نزدیکترین و بهترین نمایندگی را انتخاب کنند.

نمایندگی آزمایشگاه کسپرسکی در ایران این آمادگی را دارد تا جهت ارائه سرویس هر چه بهتر در اقصی نقاط کشور اقدام به پذیرش نمایندگی های فعال نماید. برای این منظور لطفا از طریق بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایید. همچنین لابراتوار کاسپرسکی علافه مند است تا با مشارکت سایر شرکت ها و موسسات موجود نمایندگی کسپرسکی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای سایبری و ارائه نرم افزار امنیتی آنتی ویروس خود از طریق آنها یک بستر امنیتی امن و یکپارچه را در سراسر جهان ایجاد نماید. در این راستا این شرکت اقدام به ارائه موتور ضد ویروس (هسته اصلی نرم افزار ضد ویروس)، ادغام و سفارشی سازی آن با نرم افزارهای شرکتهای مذکور نموده است. این گروه آمادگی ارائه انواع محصولات امنیتی سفارشی و متناسب با نیاز شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی را دارا می باشد در سال ۲۰۱۲ شرکت کسپرسکی ۱۵ سالگی خود را جشن گرفت. بی شک با ارزش ترین دارایی هر شرکت تجربه و تخصصی است که در طی سالیان دراز با توسل به تجربیات تلخ و شیرین در حین انجام کار بدست آورده و آن را سر لوحه کار خود برای آینده قرار داده است.

 

 

 

 

خرید کسپرسکی
خرید لایسنس کسپرسکی
خرید کسپرسکی اندروید
پر فروش ترین محصولات

 

کسپرسکی.اینترنت.سکیوریتی.۲۰۱۸
کسپرسکی توتال سکیوریتی ۲۰۱۸
کسپرسکی موبایل سکیوریتی
نمایندگی کسپرسکی

 

__________________________

تماس با ما

 

تلفــن: ۰۲۱۷۷۴۱۷۹۵۹..
تلفن۲: ۰۹۱۹.۱۲۴.۳۸۳۱
فــــروش:::sal@kasper4u.com
پشتیبانی::sup@kasper4u.com

 

__________________________


تلگرام خرید کسپرسکی