Tel: 02177417959

Tel : 0912 6493 552

خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی خرید kaspersky فروشگاه کسپرسکی خرید کسپرسکی اندروید

خرید لایسنس کسپرسکی توتال سکیوریتی

خرید لایسنس کسپرسکی توتال سکیورتی

خرید لایسنس کسپرسکی توتال سکیوریتی

توتال سکیوریتی کسپرسکی را میتوان کامل ترین محصول آنتی ویروس کسپراسکای برای کاربران خانگی دانست به گونه ای که تمام ویژگی های دیگر محصولان خانگی این کمپانی در این محصول جمع شده است و آن را آنتی ویروسی کامل از هر لحاظ نموده است. نسخه مولتی دیوایس آن قابلیت نصب لایسنس بر روی انواع گوشی های موبایل و تبلت های اندرویدی و همچنین سیستم عامل های مک و ویندوزی را دارا می باشد.

نکته مهم: کسپرسکی توتال سکیوریتی مولتی دیوایس (چند دستگاهه) چگونه کار میکنه؟ و نکته مهمی که درباره آن حتما باید بدانید.

به طور مثال وقتی شما لایسنس کسپرسکی مولتی دیوایس ۳ کاربره خریداری میکنید، این لایسنس کلا بر روی سه دستگاه امکان نصب دارد. گاها بعضی از مشترکین به اشتباه فکر میکننند که میتوانند این لایسنس را روی ۳ دستگاه اندرویدی – ۳ دیوایس مک و ۳ دیوایس ویندوزی نصب کنند. که همین امر موجب بلاک شدن لایسنس میشود.

شما از یک لایسنس کسپرسکی ۳ کاربره مولتی دیوایس میتواند به طور نمونه بر روی دو دستگاه ویندوزی و یک دستگاه اندرویدی استفاده نمایید. یعنی مجموع دستگاه های شما نباید بیش از ۳ عدد شود.

مختصری در مورد ویژگی های توتال سکیوریتی و خرید لایسنس کسپرسکی توتال سکیوریتی:

بالاترین درصد امنیت افراد را برای کامپیوترها و دستگاه‌های سیار ( موبایل و تبلت) به ارمغان آورده است و از حریم خصوصی اشخاص، سرمایه‌های مالی آنها، هویت، عکس‌ها و فیلم ها، فایل‌ها و فرزندان شما روی کامپیوتر، مک، و دستگاه‌های اندروید شما حفاظت می‌کند. همچنین از شما در مقابل تهدیدات روزافزون اینترنت و فضای مجازی امروزی دفاع می‌کند. توتال سکیوریتی به تازگی امنیت بانکداری و خرید آنلاین را نیز به دیوار آتشین خود اضافه کرده است تا در نقل و انتقالات بانکی نیز افراد دچار کمترین خطر و تهدید قرار گیرند. به گونه ای که اگر با صفحه جعلی بانکی (فیشینگ) برخورد کنید قبل از هر اقدامی لایسنس ssl آن با بانک کسپرسکی چک شده و در صورت مغایرت به شما خطا میدهد و اجازه وارد کردن مشخصات کارت بانکی را به شما نمیدهد.

مانند هر محصول دیگری که برای اکتیو شدن نیاز به یک حساب کاربری ( لایسنس ) دارد، این آنتی ویروس نیز به همین شکل می باشد.

برای خرید لایسنس های کسپرسکی توتال سکیوریتی به دو شکل میتوان اقدام کرد. ۱- استفاده از لایسنس ۳۰ روزه رایگان این شرکت برای تست محصول که به نام تریال معروف است و پس از ۳۰ روز اکسپایر میشود. ۲- خرید لایسنس کسپرسکی توتال سکیورتی که سریع ترین و راحت ترین روش آن خرید از فروشگاه سایت ما می باشد. 😀

خرید و تحویل لایسنس در سایت ما به صورت آنلاین می باشد به گونه ای که بعد از تکمیل فرایند خرید، لایسنس به صورت آنی برای شما ایمیل و SMS میشود.

برای دریافت جزییات بیشتر لطفا از بخش تماس با ما اقدام فرمایید.

کما فی سابق برای خرید لایسنس کسپرسکی توتال سکیوریتی مراکز آموزشی و درمانی با تخفیف ویژه ۲۵% محصولات کسرپسکی ارائه میشود. (خریدهای بیش از ۸۰ نسخه)

دانلود رایگان کسپرسکی توتال سکیوریتی (بر روی عکس زیر کلیک نمایید)

همچنین برای خرید لایسنس اورجینال توتال سکیوریتی این محصول اینجا

و برای دریافت لایسنس های کرک شده این محصول اینجا کلیک نمایید. ( توصیه نمیشود)

 

 

خرید کسپرسکی
خرید لایسنس کسپرسکی
خرید کسپرسکی اندروید
پر فروش ترین محصولات

 

کسپرسکی.اینترنت.سکیوریتی.۲۰۱۸
کسپرسکی توتال سکیوریتی ۲۰۱۸
کسپرسکی موبایل سکیوریتی
نمایندگی کسپرسکی

 

__________________________

تماس با ما

 

تلفــن: ۰۲۱۷۷۴۱۷۹۵۹..
تلفن۲: ۰۹۱۹.۱۲۴.۳۸۳۱
فــــروش:::sal@kasper4u.com
پشتیبانی::sup@kasper4u.com

 

__________________________


تلگرام خرید کسپرسکی